استقبال 350 شرکت داخلی و خارجی از بیست ‌و ‌نهمین نمایشگاه بین ‌المللی چاپ

گفت و گو با جلیل غفاری‌رهبر، رئیس هیئت‌مدیره شرکت «آروین مهر فجر»

1401/05/18

تاکنون 350 شرکت داخلی و خارجی در بیست ‌و ‌نهمین نمایشگاه بین ‌المللی چاپ، بسته ‌بندی و ماشین‌ آلات وابسته تهران ثبت ‌نام کرده‌ اند، روند ثبت ‌نام نمایشگاه ادامه دارد.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ جلیل غفاری‌ رهبر، رئیس هیئت‌ مدیره شرکت «آروین مهر فجر» با اشاره به آغاز ثبت‌ نام بیست ‌و ‌نهمین نمایشگاه بین ‌المللی چاپ، بسته‌ بندی و ماشین‌ آلات وابسته تهران، گفت: ثبت‌ نام از اواسط تیرماه آغاز شد و تعداد قابل توجهی از فعالان حوزه چاپ و نشر و بسته‌بندی تاکنون برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی کرده‌اند.

 وی با اشاره به ثبت‌ نام 350 شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه امسال، افزود: علاوه بر فعالان چاپ و بسته‌ بندی تهران، نمایندگان چاپ و بسته‌ بندی از کشورهای ایتالیا، ترکیه، آلمان، چین و .. نیز در میان غرفه‌ داران و شرکت‌ کنندگان امسال قرار دارند.

بیشتر بخوانید: آغاز ثبت نام در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و…

اختصاص 8 سالن به بیست ‌و ‌نهمین نمایشگاه بین ‌المللی چاپ

 غفاری‌ رهبر ادامه داد: امسال نمایشگاه در فضایی به وسعت 35 هزار مترمربع شامل 16 هزار مترمربع فضای مفید در 8 سالن برگزار می‌شود.

 وی با اشاره به حذف دو سالن 40 و 41 به‌دلیل برگزاری یک نمایشگاه هم زمان دیگر، توضیح داد: پیش‌بینی می‌شود با توجه به استقبال شرکت‌ها از نمایشگاه امسال با کمبود جا روبه‌رو شویم، اما در عین حال رایزنی برای گرفتن یک سالن دیگر ادامه دارد.

بیست ‌و ‌نهمین نمایشگاه بین ‌المللی چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته تهران  29 مهر تا 2 آبان 1401 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

استقبال 350 شرکت داخلی و خارجی از بیست ‌و ‌نهمین نمایشگاه بین ‌المللی چاپ – چاپ و نشر آنلاین (chaponashronline.ir)