محمدی گفت: چاپ تک امسال برای اولین بار در نمایشگاه به عنوان غرفه‌گذار شرکت خواهد کرد.

حسین محمدی، مؤسس و مدیرعامل مجموعه چاپ تک در گفت‌وگو با روابط عمومی بیست و ششمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته گفت: امسال سال اولی است که در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی غرفه گرفته و حضور در این نمایشگاه را تجربه می‌کنیم.
وی درباره مجموعه چاپ تک با ارائه توضیح اجمالی گفت: مجموعه چاپ تک تا به امروز در کار چاپ کاغذ فعالیت داشته و به تازگی نیز به حوزه‌ی چاپ مقوا و بسته‌بندی وارد شده و بیشتر جعبه‌های دارو و دستمال کاغذی تولید می‌کند.
محمدی ادامه داد: امسال برای بار اول در این نمایشگاه با گرفتن غرفه شرکت خواهیم کرد. البته هرساله به بازدید از این نمایشگاه و دیگر نمایشگاه‌های کشورهایی چون آمریکا و آلمان رفته‌ایم و از دستاوردهای آنان بهره برده‌ایم، من حتی از نمایشگاه فتو کنا که مربوط به کار عکاسی است نیز بازدید کرده‌ام. من معتقدم اگر در ایران نمایشگاه‌ها به درستی برگزار شود هم تبلیغی برای شرکت‌کنندگان است و هم بازتاب خوبی در کشورهای خارجی دارد.
وی درباره غیبت چاپ تک در نمایشگاه‌های سال‌های گذشته توضیح داد: مجموعه ما بیشتر درزمینه‌ی چاپ کتاب، مجله، پوستر و برخی سفارش‌های بانکی فعالیت داشت اما شرایط اقتصادی جدید می‌طلبید که در حوزه بسته‌بندی و چاپ مقوا نیز وارد شویم، به همین دلیل امسال برای معرفی مجموعه و کار نوین آن در نمایشگاه شرکت کردیم.
وی در ادامه به جایگاه خاص نمایشگاه در صنعت چاپ اشاره کرد و اظهار داشت: ارائه کار در نمایشگاه به‌طور حتم برای ما سودمند خواهد بود؛ به شرطی که این برنامه‌های تبلیغی درست انجام و ارائه شوند که بیشتر بار این موضوع بر دوش مسئولان نمایشگاه و در درجه دوم به دوش غرفه‌داران است که به بهترین وجه دستاورد خود در نمایشگاه را تبلیغ کنند.
محمدی با ابراز تأسف در مورد ضعف نمایشگاه‌های ایران بیان کرد: تمام نمایشگاه‌های خارجی که برگزاری آن‌ها چندین و چند سال تداوم دارد، باز هم از ضعف‌هایی برخوردارند ولی مقطعی است. نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی ایران هم نقاط ضعف بسیاری دارد و متأسفانه نمایشگاه‌های گذشته حول محور مسائل مالی برگزار می‌شد و به کیفیت کار اهمیت داده نمی‌شد. امیدوارم امسال این نواقص برطرف شده باشد.
وی در ادامه گفت: حداقل کاری که در نمایشگاه‌ها انجام می‌شود عرضه‌ی محصولات و کالا است. شما با این کار خود و مجموعه‌تان را معرفی کرده‌اید؛ بازدیدکنندگان نیز خواستند خرید می‌کنند و اگر هم نخواستند هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد.
مدیرعامل چاپ تک ادامه داد: در حال حاضر نمایشگاه‌ها در ایران جایگاه خودشان را به دست آورده‌اند و اگر اجرای آن‌ها به درستی صورت بگیرد بسیار مفید و برای اعتلای کشور و صنف مؤثر خواهد بود. ما با اجرای بهتر و پرقدرت‌تر این رویداد در سطح بین‌المللی نیز مطرح خواهیم شد.
وی در ادامه از زحمات احمد ابوالحسنی، به عنوان مجری برگزاری نمایشگاه تشکر کرده و وی را یک فرد مصر و فعال در این عرصه دانست و گفت: امیدوارم این نمایشگاه در تمام زمینه‌ها پربار و برای همه‌ مثمر ثمر باشد. مسئولان برگزاری نمایشگاه باید قدری بر کیفیت این نمایشگاه بیفزایند تا بازدیدکنندگان دست خالی از نمایشگاه خارج نشوند.

روابط عمومی بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی
چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته