برگزاری اولین نشست هماهنگی نمایشگاه IPP با رسانه های تخصصی صنعت چاپ

احمد ابوالحسنی رئیس سی امین نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران موسوم به ایران پرینت پک(IPP) در ابتدای اولین نشست هماهنگی نمایشگاه IPP با رسانه ها ضمن اعلام آغاز به کار ستاد خبری این رویداد بر همکاری رسانه های تخصصی این حوزه با مسئولان این ستاد تاکید کرد. وی بیان داشت: سی امین نمایشگاه ایران پرینت پک از ۲۲ تا ۲۵ آذرماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.وی بیان داشت: امسال ۵ سالن و حدود ده هزار متر به فضای نمایشگاه افزوده شده است اما با این وجود تعداد زیادی متقاضی وجود دارد که باعث ایجاد مشکل در تامین فضای مورد نیاز برایشان شده است. تلاش ما بر این بود که کل سایت را بگیریم که به این منظور حتی پیشنهاد تغییر زمان برگزاری نمایشگاه را ارائه کردیم که مورد قبول واقع نشد.

ابوالحسنی ادامه داد: راهکار دیگر ما کوچک کردن متراژ برخی غرفه های بزرگ بود که این اتفاق افتاد اما برخی از غرفه گذاران به دلیل کوچک شدن غرفه هایشان از حضور در نمایشگاه انصراف دادند.

رئیس نمایشگاه IPP با اشاره به حضور گسترده شرکت های بین المللی در رویداد امسال اذعان داشت: سی امین نمایشگاه ایران پرینت پک با حضور 27 شرکت خارجی که در ایران نمایندگی دارند و در مجموع بالغ بر صد شرکت خارجی برگزار خواهد شد. سالن 35 نمایشگاه پر شده است و بیشترین شرکت کننده های خارجی هم از کشور چین هستند همینطور شاهد حضور نمایندگان کشورهای  آلمان، ایتالیا و تایوان خواهیم بود. کشور ترکیه هم هنوز قطعی نشده است و به زودی در این رابطه اطلاع رسانی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: امسال شاهد برنامه های متنوع و بسیار خوبی در جریان برگزاری نمایشگاه خواهیم بود که به محض پایان برنامه ریزی ها در این رابطه نیز اطلاع رسانی می شود.