حامیان – شرکت پل فیلم

شرکت پل فیلم به عنوان اولین تولید کننده فیلم های BOPP در ایران فعالیت خود را با نام  پل فیلم  از سال 1372 آغاز نموده و همواره در جهت تولید محصولات متنوع و با کیفیت جهت ارائه راهکارهای کارآمد گام برداشته است.

در سال 1389 شرکت تولیدی  اطلس فیلم نیز به این مجموعه ملحق گردید و موجب آن شد که این دو شرکت تولیدی در کنار هم تبدیل به بزرگترین تولید کننده فیلم BOPP ایران گردند.

این مجموعه با دارا بودن سه خط تولیدی مجهزBOPP با ظرفیت مجموع 66000 تن در سال، علاوه بر تامین عمده نیاز بازار داخلی به فیلم های BOPP همواره جزو شرکتهای مطرح در زمینه صادرات محصولات بسته بندی نیز بوده است.

این گروه صنعتی طی سال 1397 بر اساس اهداف توسعه ای خود و تامین نیاز مشتریان اقدام به راه اندازی خط تولید پیشرفته پلی استر (BOPET) به نام شرکت  پتکو  با ظرفیت 39000 تن در سال نموده است و بنابراین قادر به عرضه محصولات BOPP در محدوده ضخامت 12 تا 80 میکرون و محصولات BOPET در محدوه ضخامت 8 تا 125 میکرون است که برای انواع کاربردهای بسته بندی منعطف، لمینیت با کاغذ و مقوا، و انواع لیبل­های دور بطری، پشت چسب دار و IML و همچنین دیگر کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

مجموعه های تولید فیلم همچنین مجهز به 5 دستگاه متالایز پیشرفته با ظرفیت 42000 تن در سال برای تولید انواع  فیلم های متالایز می باشد.

این گروه صنعتی با هدف ارائه راهکار جامع به مشتریان حوزه صنعت بسته بندی منطعف طی سالهای 1400 تا 1402  به راه اندازی شرکتهای پرشیا چسب به عنوان تولیدکننده انواع چسبهای لمینیت، اطلس سلولز  به عنوان تولیدکننده انواع مرکبهای چاپ فلکسو و گراور و  نقره فام پوش  فعال در زمینه تولید انواع فیلمهای استرچ پلی اتیلن اقدام نموده است و در ادامه دستیابی به اهداف توسعه ای خود و تکمیل سبد محصولات، خط تولید فیلم CPP را به عنوان عضوی دیگر به مجموعه های تولید اضافه نموده است.